Kde koupit rakytník sazenice a produkty?

Výrobky z rakytníku

Nabízíme Vám širokou nabídku produktů z rakytníku, které vám doplní vitamíny a podpoří váš imunitní systém. V naší nabídce nabízíme: Rakytníkový olej, Rakytníkovou tinkturu bez alkoholu, Rakytník v medu, Rakytníkový sirup, Rakytníkový džem, Rakytník sušený plod, Rakytníkový čaj porcovaný, Rakytníkový nektar, Rakytníkovou sťávu, Rakytníkové bonbóny a další.

Rakytníkové produkty, můžete zakoupit v našem eshopu.

Sazenice rakytníku

V našem eshpu prodáváme také sazenice rostliny rakytníku. Sazenice nakupujeme ve specializovaném zahradnictví, které se zaměřuje na rakytník a jeho odrůdy. Podrobnosti o pěstování rakytníku v České republice si můžete přečíst ve článku Pěstování rakytníku.

Nově v našem eshopu nabízíme sazenice Rakytníku řešetlákového. Nabízíme hned několik odrůd Elizaveta, Bohatýr, Klaudie a nezbytný Opylovač K+, který je potřebný pro opylení samičích rostlin rakytníku. Bez opylovače, nebude samičí rostlinka rakytníku plodit.

Nabídka sazenic rakytníku v našem eshopu.

Nabízíme také prodej sazenic kustovnice čínské goji. Kustovnice se pro vysoký obsah vitamínů a minerálů řadí mezi takzvané superpotraviny. Sazenice a produkty z kustovnice čínské v nabídce našeho eshopu.